Links Action UI (2.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Url
sv: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Route
sv: Rutt

en: Route name
sv: Namn på rutt
