LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Filter
bg: Филтър

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Allowed HTML tags
bg: Разрешени HTML тагове
