LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Allowed HTML tags
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML ཡི་མཚན་བྱང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
