LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Category
cy: Categori

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Custom
cy: Addasu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Allowed HTML tags
cy: Tagiau HTML a ganiateir

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
