LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Domain
da: Domæne

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Allowed HTML tags
da: Tilladte HTML-tags

en: Changed
da: Ændret

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
