LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (31 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Category
de: Kategorie

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Thumbnail
de: Miniaturbild

en: Domain
de: Domäne

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Allowed HTML tags
de: Erlaubte HTML-Tags

en: Visit
de: Besuchen

en: Changed
de: Geändert

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Offset
de: Versatz

en: Embed Code
de: Code zum Einbetten

en: The configuration has been updated.
de: Die Einstellung wurde aktualisiert.

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend
