LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Allowed HTML tags
el: Επιτρεπτές ετικέτες HTML

en: Visit
el: Επίσκεψη

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
