LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Allowed HTML tags
eo: Permesataj HTML-etikedoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
