LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Filter
fi: Suodatus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Allowed HTML tags
fi: Sallitut HTML-tagit

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
