LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (28 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tags
hi: उपनाम

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Category
hi: वर्ग

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: View
hi: देखें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Allowed HTML tags
hi: स्वीकृत एच.टी.एम.एल. टैग

en: Changed
hi: बदल गया

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
