LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Domain
hr: Domena

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Allowed HTML tags
hr: Dopuštene HTML oznake

en: Asc
hr: Uzlazno
