LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filter
hu: Szűrő

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Domain
hu: Domén

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Allowed HTML tags
hu: Engedélyezett HTML jelölők

en: Visit
hu: Látogatás

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ
