LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Allowed HTML tags
hy: Թույլատրվող HTML թեգերը
