LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Domain
lt: Domenas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Changed
lt: Pakeista

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
