LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Domain
lv: Domēns

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
