LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Allowed HTML tags
ml: അനുവദനീയമായ HTML ടാഗുകള്‍
