LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Description
ms: Huraian

en: Tags
ms: Tag

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Page
ms: Halaman

en: Custom
ms: Tersuai

en: Filter
ms: Tapis

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Allowed HTML tags
ms: Tag HTML yang dibenarkan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
