LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tags
nl: Labels

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Domain
nl: Domein

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Visit
nl: Bezoek

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
