LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
