LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Allowed HTML tags
sq: Tags e lejuar HTML
