LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Custom
ar: مخصّص

en: Filter
ar: انتقاء

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Domain
ar: النطاق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Allowed HTML tags
ar: وسوم إتش.تي.إم.إل المسموح بها

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Asc
ar: تصاعدي
