LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Allowed HTML tags
bs: Dozvoljeni HTML tagovi
