LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Documentation
gl: Documentación

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filter
gl: Filtro

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Domain
gl: Dominio

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Embed Code
gl: Código embebido

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
