LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Changed
gu: બદલ્યું
