LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Filter
he: סינון

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Domain
he: דומיין

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Offset
he: היסט

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
