LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Filter
is: Sía

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Allowed HTML tags
is: Leyfileg HTML tög

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
