LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Category
ja: カテゴリー

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Custom
ja: カスタム

en: Filter
ja: フィルター

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Domain
ja: ドメイン

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Allowed HTML tags
ja: 使用できるHTMLタグ

en: Changed
ja: 変更済

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順
