LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: - All -
ps: - ټول -
