LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
