LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
