LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Allowed HTML tags
ta: அனுமதிக்கப்பட்ட HTML சீட்டுகள்
