LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Allowed HTML tags
ug: خەتكۈچلەر تەستىقلانغانHTML

en: - All -
ug: ھەممىسى
