LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: Documentation
uk: Документація

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Custom
uk: Власний

en: Filter
uk: Фільтр

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Domain
uk: Домен

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені HTML-теґи

en: Visit
uk: Відвідати

en: Changed
uk: Змінено

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Offset
uk: Зміщення

en: Embed Code
uk: Приклад коду

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Social Media
uk: Соціальні мережі
