LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Allowed HTML tags
af: Toegelate HTML etikette

en: - All -
af: - Alle -
