LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Domain
az: Domen

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
