LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Domain
be: Дамен

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Allowed HTML tags
be: Дазволеныя HTML тэгі
