LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Filter
cs: Filtr

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Domain
cs: Doména

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Allowed HTML tags
cs: Povolené HTML značky

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
