LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Domain
et: Domeen

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
