LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (31 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Tags
it: Etichette

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Category
it: Categoria

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: Filter
it: Filtra

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Domain
it: Dominio

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Allowed HTML tags
it: Elementi HTML consentiti

en: Changed
it: Modificato

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Offset
it: Scostamento

en: Embed Code
it: Codice embed

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »
