LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Filter
km: តម្រង

en: Domain
km: ដែន

en: Allowed HTML tags
km: ស្លាក HTML ដែល​អនុញ្ញាត
