LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana
