LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Domain
mn: Домэйн

en: Allowed HTML tags
mn: Зөвшөөрөгдөх HTML кодууд
