LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Filter
ro: Filtru

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Domain
ro: Domeniu

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Allowed HTML tags
ro: Taguri HTML permise

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
