LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: Documentation
ru: Документация

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Custom
ru: Собственная

en: Filter
ru: Фильтр

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Domain
ru: Домен

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Allowed HTML tags
ru: Допустимые HTML-теги

en: Changed
ru: Изменение

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Offset
ru: Пропустить

en: Embed Code
ru: Код встраивания

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Social Media
ru: Социальные сети
