LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Allowed HTML tags
te: ఈ HTML ట్యాగులు అనుమతిస్తాం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
