LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Domain
th: โดเมน

en: Allowed HTML tags
th: อนุญาตให้ใช้แท็ก HTML

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
