LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Custom
tr: Özel

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Allowed HTML tags
tr: İzin verilen HTML etiketleri

en: Changed
tr: Değişti

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan
