LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Domain
eu: Domeinua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Allowed HTML tags
eu: HTML markak baimenduta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
