LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Filter
jv: Saring

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Allowed HTML tags
jv: Tag HTML sing diidinaké

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
