LinkStash - Personal Bookmark Manager (1.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Domain
oc: Domeni

en: Sort by
oc: Triar per

en: Allowed HTML tags
oc: Balisas HTML autorizadas

en: Changed
oc: Modificat

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
